• Postoupili a obsadili skvělé místo!

• 28. 3. 2022
        • V úterý 22.března 2022 se konalo krajské kolo Přeboru škol. Zúčastnilo se ho 38 týmů, celkem 176 dětí. Přebor se odehrál v Kulturním domě Slávie. Naši chlapci, žáci ze 4.B a 5.D se umístili na vynikajícím 3.

místě se ztrátou 0,5 bodu na druhou ZŠ Matice školské.

Klukům blahopřejeme a děkujeme za vynikající výsledek a za vzornou reprezentaci školy.

• Velikonoční jarmark

• 17. 3. 2022
        • Vážení rodiče,

dne 11. dubna 2022 se v areálu ZŠ uskuteční od 14 h do 16 h Velikonoční jarmark ve znamení setkání dětí, rodičů, pedagogů a přátel školy. Srdečně Vás zveme.

Kolektiv vychovatelek

• Žáci školy organizují sbírku potravin a drogerie pro Ukrajinu

• 11. 3. 2022
        • Po první hodně sbírky. Zítra budeme pokračovat a po poledni předáme. Všem děkujeme.

Žáci 6.B přišli s iniciativou uspořádat sbírku pod záštitou Potravinové banky. Vedení školy a učitelé nápad velmi oceňují a žákům pomohou sbírku organizačně zajistit.

Pokud se chcete do sbírky zapojit, odevzdejte prosím požadované zboží (viz níže) na vrátnici školy:

• v úterý 15.3.2022 7:30-15:00
          • ve středu 16.3. 2022 od 7:30-12:00

Vhodný sortiment zboží:

Dětská výživa a drogerie: přesnídávky (nejlépe ovocné kapsičky v plastu), kaše, pleny, přebalovací podložky, příkrmy, sunary

Základní drogerie: zubní pasty a kartáčky, sprchové gely, šampony, mýdla, tampony, úklidové prostředky (zejména malá balení pracích prášků, jar)

Trvanlivé potraviny: sladkosti, sušenky, omáčky, konzervy, luštěniny, rýže, čaj, pomazánky, polévky, těstoviny

Pouze trvanlivé zboží v originálním nepoškozeném obalu.

Děkujeme za Váš čas a spolupráci

• Od pondělí bez roušek

• 11. 3. 2022
        • Mimořádným opatřením se od 14. 3. 2022 ruší ve vysoké míře povinnost nosit ochranný prostředek ve vnitřních prostorech budov. Povinnost nosit ochranný prostředek tak zůstává pouze v prostředcích veřejné dopravy, ve zdravotnických zařízeních a ve vybraných zařízeních sociálních služeb.