• Wifi připojení na naší škole

V dnešní době se internet stal nepostradatelnou součástí našeho života a studia. A jako škola se snažíme zajistit našim žákům co nejlepší připojení k internetu, aby mohli bez problémů využívat online výuku a studovat. V této souvislosti jsme se rozhodli využít službu OMADA cloud od společnosti TP-Link, která nám umožňuje vytvářet vouchery pro připojení k internetu pro naše žáky.

Služba OMADA cloud je cloudové řešení pro správu bezdrátové sítě, které nám umožňuje snadno spravovat a ovládat připojení k internetu prostřednictvím webového rozhraní nebo aplikace pro mobilní telefony. Je ideální pro školy, kde potřebujeme zajistit připojení pro více uživatelů a chceme mít přehled o jejich používání internetu.

Služba OMADA cloud nám umožňuje vytvářet vouchery pro připojení k internetu, které mohou naši žáci použít pro připojení k naší bezdrátové síti. Voucher může obsahovat informace o přihlašovacím jménu a heslu, době platnosti a omezení rychlosti připojení. To nám umožňuje lepší kontrolu a správu připojení našich žáků.

Vytváření voucherů pro připojení k internetu pomocí služby OMADA cloud od TP-Linku nám umožňuje lepší správu a kontrolu připojení našich žáků, což je pro nás jako školu velmi důležité. Díky této službě můžeme zajistit našim žákům kvalitní a bezproblémové připojení k internetu, což je nezbytné pro úspěšné vzdělávání.

Mgr. Vratislav ULRICH