Úhrada čipů

Příkaz ředitelky č. 1/2018 - Úhrada čipů ve školní jídelně. Každý žák nebo zaměstnanec, přihlášený ke stravování ve školní jídelně, je povinen zakoupit si bezkontaktní čip, který lze využívat po celou dobu školní docházky, resp. po celou dobu stravování.

Úhrada čipů ve školní jídelně

S platností od 3. 9. 2018 jsou platby za všechny čipy nevratné nikoliv zálohované. Důvodem změny je značné opotřebení čipů, které strávníci po ukončení používání vrací a s tím související nemožnost čipy nadále použít pro další strávníky (vznikají další finanční náklady pro školu).

Strávník je povinen neprodleně nahlásit ztrátu nebo zcizení čipu. Jeho čip bude deaktivován, aby nemohlo dojít ke zneužití a žák si zakoupí nový čip.

V Českých Budějovicích dne 31. 8. 2018

Ing. Dana Walterová