• Jihočeský kraj vyhlásil dotační program na podporu školních a mimoškolních aktivit dětí a mládeže. Podpora je určena pro rodiny s dětmi ve věku od 3 do 19 let (k 1. 8. 2022). Děti, resp. mládež, musí mít k 1. 8. 2022 trvalý pobyt v Jihočeském kraji.

Naše škola se do dotačního programu Jihočeského kraje zapojí. Podpora v naší škola bude poskytnuta na kompenzaci úhrad k zachování účasti na školních a mimoškolních aktivitách dětí, konkrétně na:
        - zájmové vzdělávání ve školní družině
        - školní stravování
        - lyžařský kurz pro přihlášené
        až do výše 4 000,- Kč (maximální částka podpory).

K žádosti doloží zákonný zástupce:
        - potvrzení o zaměstnání nebo potvrzení Úřadu práce, že není déle než 6 měsíců veden v evidenci uchazečů o zaměstnání

Podmínkou je, že podporovaný žák žije v domácnosti, která pobírá:
        - přídavek na dítě nebo
        - příspěvek na bydlení nebo
        - čistý měsíční příjem na člena společné domácnosti není vyšší než 13 000,- Kč.

Více informací naleznete zde.

Žádost o podporu naleznete zde.

Je potřeba, abyste si dobře nastudovali veškeré materiály a přinesli již kompletní žádost.

Vyplněnou žádost je možné odevzdat ve škole do kanceláře paní R.Kučerové (přízemí vpravo u vrátnice) v těchto dnech:

PO - 14.listopadu - od 7:00 do 12:00
        ÚT - 15. listopadu - od 13:00 do 16:30

PO - 21. listopadu - od 7:00 do 12:00
        ÚT - 22. listopadu - od 13:00 do 16:30

ÚT - 29. listopadu - od 13:00 do 16:30

Při podání žádosti budou žadatelům poskytnuty bližší informace o termínu poskytnutí finančního příspěvku.

Stránku aktualizoval: (dne 11.11.2022 - 14:10)
        Mgr. Vratislav ULRICH - z.ř.