Poděkování

Chtěla bych tímto poděkovat všem, kteří  s námi sbírali víčka pro Fanouška. Díky Vám mohl František absolvovat nyní v září/říjen další pobyt v Klimkovicích. 

Bohužel od června tohoto roku firma vykupující víčka ukončila svou činnost a my nemáme komu bychom víčka odevzdávali.  Díky Vám mohl František absolvovat nyní v září/říjen další pobyt v Klimkovicích. Opět máme nové pokroky ať už v pohybu tak také ve zlepšení mluvení. Pobyt není hrazen pojištovnou a měsíční pobyt stojí 55000 Kč. Bohužel tím,že byl ukončen sběr víček, jsem nucena hledat jiný způsob jak na pobyt potřebné peníze sehnat. Proto byl Fanouškovi  založen účet, kam je možné zasílat jakoukoliv částku. Máme také webové stránky,na kterých jsou všechny potřebné informace.

vicka-pro-fanouska.webnode.cz

č.účtu je 1032098019/3030

Veškeré finanční příspěvky budou použity na další pobyt v Klimkovicích a na další rehabilitační pomůcky, na které také pojištovny nepřispívají. Tyto pomůcky se pohybují také v řádech tisíců korun. Jde o speciální kočár, logopedické a ergoterapeutické pomůcky, speciální zdravotní obuv atd.

Děkujeme, že nás i nadále podporujete a pomáháte Fanouškovi  přiblížit se svým vrstevníkům.  

Maminka Fanouška

30. 10. 2017