Škola v pohybu

V úterý 23. 10. (1. třídy) a ve středu 24. 10. (2. třídy), 31. 10. (3. třídy) navštívili školu profesionální trenéři mládeže z FAČR (fotbalová asociace).

Škola v pohybu

Cílem trenérů bylo inspirovat vyučující, aby při hodinách tělesné výchovy nebyly zbytečné prostoje a děti se pokud možno po celou dobu hýbaly. Návštěva stoprocentně splnila svůj účel. Děti si vyzkoušely zábavnou a herní formou cvičení, při kterých musely zapojit celé tělo (různé druhy honiček, vybíjené, použití pomůcek - švihadla, žíněnky, míčky).

Radost dětí byla neskutečná. Děkujeme trenérům Pavlu Pulcovi, Janu Starému a Michalu Krtkovi z FAČR za návštěvu. Jako bonus jsme navíc obdrželi tréninkové pomůcky (míče, lano, branky, rozlišovací trička).

Rozsáhlá fotogalerie na stránkách rajče.net.

31. 10. 2018