okresní kolo Pohár rozhlasu - starší

V pátek 11. května proběhlo na stadionu SK Čtyři Dvory okresní kolo Poháru rozhlasu v atletice.

okresní kolo Pohár rozhlasu - starší

Žáci naší školy byli vidět, ikdyž jsme neobsadili medailová umístění. Nejhodnotnějších výkonů dosáhly dívky ve sprintu na 60 m - Sára Kollerová časem 8,09 s byla druhá nejrychlejší a Dana Němcová časem 9,04 s. U chlapců to bylo podobné, nejvíce se nám dařilo ve sprintu: Ondřej Voneš časem 8,01 byl celkově 16. nejrychlejší, Jaroslav Švestka časem 8,11 s byl 20. Na třetím místě ve skoku vysokém skončil Jan Novák, výkon 159 cm.

Dívky v celkovém součtu obsadily konečné 6. místo s počtem 4.857 bodů, chlapci skončili na 8. místě s počtem 4.786 bodů.

sestava

dívky

Sára Kollerová, Dana Němcová, Barbora Rynešová, Klára Šimková, Žofie Podolková, Magdalena Lahodná, Lucie Burdíková, Natálie Rybáková

chlapci

Ondřej Voneš, Jaroslav Švestka, Martin Wenzl, Jan Novák, Richard Rothbauer, Jakub Cába, Vít Urban, Dominik Slováček, Tomáš Ledinský

výsledky dívky

výsledky chlapci

Děkujeme všem za reprezentaci školy.

11. 5. 2018