Druhý stupeň

Vítejte. Na druhém stupni máme 314 žáků ve 13 třídách. Výuku zajišťuje 21 vyučujících. Pro zkvalitnění výuky jsou k dispozici učebna chemie a fyziky, učebna přírodopisu, počítačová učebna, tabletová učebna, žákovské dílny a kuchyňka. Všechny učebny jsou vybaveny projektorem nebo interaktivní tabulí. Informace o prospěchu a chování žáků jsou poskytovány prostřednictvím elektronické žákovské knížky.

o Pohár primátora - fotbal

V úterý 5. června proběhlo třetí soutěžní klání vybraných českobudějovických základních škol - ve fotbalu, na stadionu JČU Na Sádkách.

05.06.2018
republikové finále v minifotbalu

Ve čtvrtek 24. a v pátek 25. května proběhlo na hřišti SK Slovácko v Uherském Hradišti republikové fináleminifotbalu.

26.05.2018
o Pohár primátora - florbal

V úterý 22. května proběhlo druhé soutěžní klání vybraných českobudějovických základních škol - ve florbalu, na stadionu SK Meťák.

okresní kolo Pohár rozhlasu - starší

V pátek 11. května proběhlo na stadionu SK Čtyři Dvory okresní kolo Poháru rozhlasu v atletice.

okresní kolo Pohár rozhlasu - mladší

Ve středu 9. května proběhlo na stadionu SK Čtyři Dvory okresní kolo Poháru rozhlasu v atletice.

09.05.2018